Kliendid meist

Olen Sippe tööga väga rahul. Eriti meeldib mulle sõbralikkus ja suhtumine klientidesse. Soovitan kindlasti ka teistele.

Andres Nael
SeeSee fotostuudio

---

Meie firma kasutas Sippe teenust esimest korda. Leidsime firmalehelt kingituse, mida me parasjagu otsisime ja asusin asja lähemalt uurima. Külastasin ka Sippe kontorit, kus vastuvõtt oli hästi sõbralik. Koostöö sujus meil väga ladusalt. Teenindus oli abivalmis, kiire ja asjalik ja kindlasti kasutame Sippe teenust ka edaspidi, kui leiame kingivalikust endale sobiva variandi.

Virve Pihlak
AS Äripäev

---

Sippe teenusega jäime igati rahule, tellitudkaubad vastasid ootustele. Asjaajamine ja sobiva lahenduse leidmine kiire, meeldiv suhtlus.

Urmas Pohlak
Koopia Kolm AS

---

Mart vaatab mulle oma naervate silmadega otsa ja ütleb: "Mairi, ma teen selle päriselt ka ära!", mille peale julgustavalt noogutan. Ja nii ta sel hetkel sündiski - ettevõte nimega Sippe Reklaamkink OÜ. Mul on olnud suur au olla selle ettevõtte sünni ja kasvamise juures. Näha ja imetleda salamisi kõrvalt kui palju on võimalik ühte ettevõtmisesse hinge ja töötunde jätta, et saada soovitud tulemusi. Mardis on alati olnud lõputult elurõõmu ja optimismi ning kadestamisväärselt palju pealehakkamist. Kõige üle on koos naerdud - suurte lepingute ja untsu läinud tellimuste peale. Kliendina ei ole ma selle meeskonna käest kunagi kuulnud, et "ei saa" või "ei ole aega", kõik, mis vaja, on alati õigeaegselt ja kvaliteetselt tehtud. Mardil ja Erkil ei tule kunagi puudu innovatiivsusest ja kirest oma tööd võimalikult hästi teha, sest nende enda suurim kink on loomulikult naeratav klient. Meie seda oleme! Aitäh Mart ja Erki.

Mairi Tamm
Sinu Koolituspartner OÜ