Sippe Reklaamkink on hulgimüügi ettevõte ja pakub laias valikus äri- ja reklaamkingitusi ning tekstiiltooteid. Lisaväärtusena teostame väga erinevaid töötlusvorme, millest peamisteks on trükk, graveering ja tikkimine. Kõik meie poolt pakutavad tooted on valitud selliselt, et nendele saaks kanda sümboolikat. Teeme tihedat koostööd nii Euroopa kui ka Kaug-Ida tootjate ja hulgiladudega. Tänu headele partnerlussuhetele nendega, oleme suutelised tagama oma klientidele laitmatu logistika ja kvaliteetsed tooted.

 

 

Kink või meene on alati midagi sellist mida on tore saada ja veel toredam kinkida. Kui meene on omapärane ja antud sügavam mõte, siis võib selline ilus zest aidata ärikohtumistel või müügis kaasa väga heade ja edukate tulemusteni. Meened ettevõtte sümboolikaga ei ole lihtsalt meened, see esindab ettevõtte olemust ja kohati ka iseloomu. Läbi selliste toodete on suurepärane võimalus soodsalt ja efektiivselt suurendada tuntust, isikupära ja viia läbi reklaamikampaaniaid.

 

 

Meie rõõmsal ja professionaalsel kollektiivil on alati olnud lennukad- ja innovaatilised ideed, selleks ei ole jäänud ka ükski mure ega soov ületamatuks. Meie üheks peamiseks eesmärgiks ei ole ainult toodete ja teenuste müük, vaid tähtsal kohal on ka pakkuda usaldusväärset koostööd, samuti meeldivat ja asjalikku suhtlust, projektide elluviimisel.